Про мене

Мене звати Надія Муж. Я перекладач та мандрівник.

Французькою мовою захоплююся ще зі школи і я щаслива, що мала можливість її вивчити в університеті мого рідного міста Тернополя. Іншим моїм захопленням була історія і я навіть планувала поступати на історичний факультет. Якби у 2000 році не відкрили набір на спеціальність французька мова, то я б стала студенткою історичного факультету, а не іноземних мов.

В бібліотеці я часто брала великі ілюстровані енциклопедії з історії античної та середньовічної Європи. Читання дозволяло мені подорожувати в уяві та занурюватися в невідомій мені світ. У той час я мріяла відвідати Європу, зокрема Францію.

Згодом я успішно закінчила курси екскурсоводів та гідів-перекладачів у Львові для франкомовних туристів. Вивчення історії, архітектури та культури Львова стало поштовхом до подорожей Україною. Однак мені хотілось більшого.

Моя перша закордонна подорож була в омріяну Францію. Повертаючись назад додому, я знала, що обов’язково приїду ще. Я побувала також в інших європейських країнах. Наступні поїздки я організувала сама для себе та своїх друзів.

Один рік мого життя я провела у Франції, беручи участь у волонтерських програмах. Це був насичений період, сповнений переїздів всередині країни та цікавих пригод. Я продовжую подорожувати, тепер не тільки до Франції, адже світ такий прекрасний і в ньому є що відкривати.

На даний час я займаюся перекладами з французької мови та на французьку мову, у мене клієнти з 5 країн. У своєму блозі я хочу розкрити свій досвід подорожей маловідомими місцями Франції.

Давайте знайомитися!

Мені важливо дізнатися хто читає мій блог. Будь ласка, напишіть в коментарях кілька слів про себе: хто ви, чим займаєтеся, як знайшли блог. Я завжди рада новим знайомствам.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: