Ла Салет

Уявіть собі місце, де хмари торкаються вершини гір, де свіже чисте повітря наповнює груди, а мальовничі пейзажі захоплюють подих. Це здається лише на перший погляд швидше романтичним сном, ніж реальністю. Однак це все ж таки реальність! І вона знаходиться на південному сході Франції, у верхів’ї Північних Альп. 2,5 години їзди від Гренобля – і ви потрапляєте в Ла Салет.

Довкола відкривається місцевість неймовірної краси, де тишу порушує лише шум вітру, тихе дзюрчання джерела, і зрідка гуркіт гелікоптерів чи літаків. Високі гори з вкритими снігом вершинами, серед яких звиваються серпантином асфальтовані дороги і альпійські стежки, видаються майже іграшковими, коли щораз підніматися вище і вище. Виникає дивне захоплення, коли бачиш як хмари пропливають у долині, часто нижче рівня очей. Іноді вони повністю огортають гору і тоді видимість стає трохи більше метра, а згодом пливуть собі далі. Тут це по-простому називають “Хмарне море”.

Ця місцевість стала відомою завдяки об’явленню Богородиці двом маленьким пастушкам Максиміну і Мелані 19 вересня 1846 року. Діва Марія веліла переказати всім людям, щоб вони навернулися, бережно відносилися до хліба і молилися за людей, які працюють в неділю. Богородиця просила молитися щодня хоча б «Отче наш» і «Богородице Діво» вранці і ввечері, а якщо буде час, то і більше.

Згодом на цьому місці побудували церкву, а пізніше звели цілий комплекс санктуарію, який щороку приймає тисячі прочан. Від Вербної Неділі до початку листопада в Ла Салет прибувають паломники з усіх куточків землі, адже тут є чудова можливість відновити свої сили, віднайти душевний спокій, зустріти нових людей, зав’язати дружню розмову і приємно провести час. Це місце залишає незабутнє враження на людей, які хоча б раз відвідали санктуарій.

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s