Сістерон – місто з ароматом лаванди

Оглядовий майданчик в Сістероні

Сістерон – місто в департаменті Альпи Верхнього Провансу регіону Прованс-Альпи-Лазурний Берег. Знаходиться на півдорозі між Греноблем і Ніццою. 

Вид на залізничний та автомобільний мости

Його ще називають воротами Провансу, адже над водами річки Дюранс височать могутні срімкі скелі, ствоюючи вузьку ущелину для річки, природні “ворота”. Величезні вертикальні скелі вважаються геологічним дивом. 

Ворота Провансу

Сістерон – це перехід між історичними провінціями Дофіне і Прованс.

Фортеця Сістерон на скелі

Сістерон – це шлях з Альп до Середземного моря.

З висоти оглядового майданчика на річку Дюранс

В період Стародавнього Риму через Сістерон пролягала перша римська дорога в Галлії – Доміцієва дорога, яка вела з Риму до Іспанії.

Римський міст

Через Сістерон пролягав шлях Наполеона на Париж під час його повернення з острова Ельба. Саме в цьому місті похід Наполеона можна було легко зупинити, адже з висоти стрімких скель все видно довкола як на долоні. Однак Наполеон без перешкод перейшов Сістерон і пішов далі до Гренобля.

Вид на фортецю Сістерон

На високих скелях над Сістероном височить цитадель.Вона домінує над містом і вважається найбільшою окрасою та туристичною атракцією.

Старовинні вузенькі вулички та провансальські будиночки створюють неповторний колорит, а в повітрі витає запах лаванди. Її можна побачити в багатьох місцях у Сістероні, а неподалік від міста знаходяться лавандові поля. Особисто для мене це місто асоціюється з саме лавандою. Скрізь у місті я з насолодою вдихала її ніжний приємний аромат.

Опубліковано Nadiya Muzh

Мене звати Надія Муж, я перекладач і мандрівник. Я виконую переклади з французької мови та на французьку мову. А ще я обожнюю подорожувати та відкривати світ.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: